ERJ-U1TD12R4U
MFR.Part #
ERJ-U1TD12R4U
JLCPCB Part #
C1709659
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS