ERA-2AED2372X
MFR.Part #
ERA-2AED2372X
JLCPCB Part #
C20013697
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS