EZPV80306MTS
MFR.Part #
EZPV80306MTS
JLCPCB Part #
C2916691
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 30uF 800V 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS