EZPV80506MTS
MFR.Part #
EZPV80506MTS
JLCPCB Part #
C2916695
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 50uF 800V 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS