ERJ8ENF6201V
MFR.Part #
ERJ8ENF6201V
JLCPCB Part #
C278662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS