BLH656K701C084
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH656K701C084
JLCPCB Part #
C3787532
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 65uF 700V ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS