EZPV60306MTB
MFR.Part #
EZPV60306MTB
JLCPCB Part #
C2916773
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 30uF 600V 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS