ERJ-PB3B9532V
MFR.Part #
ERJ-PB3B9532V
JLCPCB Part #
C2086686
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS