TX2-LT-12V-TH
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TX2-LT-12V-TH
JLCPCB Part #
C1525363
Package
Plugin,7.4x15mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 4ms 4ms Dual Coil Silver + Gold Plated 插件,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS