ECA-1HM4R7
MFR.Part #
ECA-1HM4R7
JLCPCB Part #
C1580402
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 2mm 4.7uF 45mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS