EZP-Q33256MTB
MFR.Part #
EZP-Q33256MTB
JLCPCB Part #
C3786487
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 25uF 330V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS