ERJ2RKF1203X
MFR.Part #
ERJ2RKF1203X
JLCPCB Part #
C409883
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 120kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS