ERJ-2RHD4752X
MFR.Part #
ERJ-2RHD4752X
JLCPCB Part #
C20023086
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS