EZP-Q33306MTB
MFR.Part #
EZP-Q33306MTB
JLCPCB Part #
C3787090
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 30uF 330V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS