EXB-U342R4JV
MFR.Part #
EXB-U342R4JV
JLCPCB Part #
C20028250
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 2.4Ω 4 63mW ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS