ERA-2VRB3651X
MFR.Part #
ERA-2VRB3651X
JLCPCB Part #
C4182074
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS