ERJPA3J203V
MFR.Part #
ERJPA3J203V
JLCPCB Part #
C445840
Description
-55℃~+155℃ 150V 20kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS