EXB-U18824JX
MFR.Part #
EXB-U18824JX
JLCPCB Part #
C20027104
Package
0502
Description
31mW 4 8 820kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS