EXB-U14824JX
MFR.Part #
EXB-U14824JX
JLCPCB Part #
C20026991
Package
0302
Description
2 31mW 4 820kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS