ERJ-P08J165V
MFR.Part #
ERJ-P08J165V
JLCPCB Part #
C4233064
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS