EXB-U18682JX
MFR.Part #
EXB-U18682JX
JLCPCB Part #
C20027092
Package
0502
Description
31mW 4 6.8kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS