ERA-8AEB69R8V
MFR.Part #
ERA-8AEB69R8V
JLCPCB Part #
C2088684
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS