ERJ-PA2D1503X
MFR.Part #
ERJ-PA2D1503X
JLCPCB Part #
C4108362
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS