EXB-U18180JX
MFR.Part #
EXB-U18180JX
JLCPCB Part #
C20027020
Package
0502
Description
18Ω 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS