EXB-U14362JX
MFR.Part #
EXB-U14362JX
JLCPCB Part #
C20026944
Package
0302
Description
2 3.6kΩ 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS