ERJ-U12F84R5U
MFR.Part #
ERJ-U12F84R5U
JLCPCB Part #
C4199702
Description
-55℃~+155℃ 750mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS