EXB-Q16P221J
MFR.Part #
EXB-Q16P221J
JLCPCB Part #
C1731468
Package
SMD-16P,1.6x3.8mm
Description
10 220Ω 25mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,1.6x3.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS