ECO-S1HP153EA
MFR.Part #
ECO-S1HP153EA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 28mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 40mm 50V 7.406A@100kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS