ECA-0JHG331
MFR.Part #
ECA-0JHG331
JLCPCB Part #
C1669232
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 190mA@120Hz 2.5mm 330uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS