EXB-D10C474J
MFR.Part #
EXB-D10C474J
JLCPCB Part #
C5737515
Package
1206
Description
10 470kΩ 50mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS