TC164-FR-073K3L
MFR.Part #
TC164-FR-073K3L
JLCPCB Part #
C872213
Package
1206
Description
3.3kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS