EXB-E10C474J
MFR.Part #
EXB-E10C474J
JLCPCB Part #
C1731255
Package
SMD-10P,2.1x4mm
Description
15 16 470kΩ 63mW ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,2.1x4mm Resistor Networks, Arrays ROHS