ERJ-1GNF8451C
MFR.Part #
ERJ-1GNF8451C
JLCPCB Part #
C2073833
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS