EXB-34V560JV
MFR.Part #
EXB-34V560JV
JLCPCB Part #
C5737503
Package
0606
Description
2 4 56Ω 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS