EXB-34V160JV
MFR.Part #
EXB-34V160JV
JLCPCB Part #
C1732335
Package
0603x2
Description
16Ω 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS