EXB-2HV111JV
MFR.Part #
EXB-2HV111JV
JLCPCB Part #
C5737495
Package
1506
Description
110Ω 16 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS