EET-HC2W221EA
MFR.Part #
EET-HC2W221EA
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 27mm 35mm 450V 829mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS