EXB-2HV131JV
MFR.Part #
EXB-2HV131JV
JLCPCB Part #
C7275240
Package
1506
Description
130Ω 16 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS