ERJ-U14F3921U
MFR.Part #
ERJ-U14F3921U
JLCPCB Part #
C1014062
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS