EXB-24V562JX
MFR.Part #
EXB-24V562JX
JLCPCB Part #
C1732035
Package
0402x2
Description
2 4 5.6kΩ 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS