ERJ-P06F1690V
MFR.Part #
ERJ-P06F1690V
JLCPCB Part #
C4059422
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS