ERJP03F6200V
MFR.Part #
ERJP03F6200V
JLCPCB Part #
C543236
Description
-55℃~+155℃ 200mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS