ERJ-A1AJ272U
MFR.Part #
ERJ-A1AJ272U
JLCPCB Part #
C1720370
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 2.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS