ETQP8M3R3JFA
MFR.Part #
ETQP8M3R3JFA
JLCPCB Part #
C542345
Package
SMD,13.1x12.6mm
Description
19.6A 27.6A 3.3uH 3.96mΩ AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,13.1x12.6mm Power Inductors ROHS