ERG-3SJ913
MFR.Part #
ERG-3SJ913
JLCPCB Part #
C3519020
Description
-55℃~+235℃ 3W 91kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS