ERJ-S14D1911U
MFR.Part #
ERJ-S14D1911U
JLCPCB Part #
C1698505
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS