ECW-F6394HLB
MFR.Part #
ECW-F6394HLB
JLCPCB Part #
C5686473
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 390nF 630V ±3% Plugin,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS