6SEQP820M
MFR.Part #
6SEQP820M
JLCPCB Part #
C1578719
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 12mΩ 13mm 272mA@120Hz 5mm 6.3V 820uF Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS