ERJ-U1TD4322U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4322U
JLCPCB Part #
C1708342
Description
-55℃~+155℃ 1W 43.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS