ERX-1HJ3R3H
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-1HJ3R3H
JLCPCB Part #
C3912580
Package
SMD,9x5.6mm
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.3Ω Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% SMD,9x5.6mm Chip Resistor - Surface Mount